Ta sekcja pozwala łatwo stworzyć slider na stronie zmieniający zdjęcia i tekst. Składa się z dwóch zakładek: opcji samego slidera (1) oraz ogólnych Opcji sekcji (2).

W pierwszej dodajesz kolejne slajdy Klikając Dodaj wiersz (3). W danym slajdzie możesz Dodać Teksty (4): Nadtytuł, Tytuł, Tekst i Podtytuł, wybrać do każdego inny kolor tła lub jeden wspólny (5). Ustalasz też szerokość pola z tekstem (6). Możesz też dodać dodatkową klasę do slajdu (7), żeby móc ewentualnie później w kodzie się do niego odnieść. Poniżej znajdziesz też możliwość dodania dwóch grafik (8) i wybrania, czy mają pokazywać się obok treści czy pod/nad nią. W części Linki (9) dodajesz przyciski, które mają znaleźć się pod treścią, wybierasz położenie tekstu (10) i kolorystykę slajdu (11): kolor tekstu, tła i ogólną kolorystykę (co wpływa np. na kolor przycisków).

Po wybraniu zakładki Grafika (12) w ramach slajdu możesz wybrać wyświetlaną w tle grafikę (13), ustawić jej pozycję w poziomie i pionie (14), przyciemnić, by lepiej był widoczny tekst (15) i wyrównać na wysokość (16), by nie była przycięta i zniekształcona.

blank

W zakładce Wideo (17) można natomiast dodać film wideo w tle slajdu – może być dodany jako plik lub kod filmu (18). Filmy można dodać w dwóch formatach – mp4 i webp (21) wraz z grafiką wyświetlaną póki nie włączy się film (22). Jeśli zaznaczysz Automatyczną wielkość (19) film dostosuje się do oryginalnego pliku, można też ustawić wysokość wideo (20). Poniżej ustawiasz, czy film ma się odtwarzać automatycznie, czy po kliknięciu lub najechaniu (23), czy film ma być zapętlony (24) i czy ma być włączony dźwięk (25).