Tworzenie stron internetowych to proces indywidualny dla każdego projektu. Czas wdrożenia zależy od wielkości projektu. Każdorazowo określamy go w przesłanej ofercie. W przypadku standardowych stron internetowych da się uogólnić czas do ok. 7 dni na prace graficzne oraz 7-10 prace programistyczne. Wizytówki internetowe nie zawierają prac graficznych, więc w ich przypadku czas to wspomniane już 7-10 dni na całość. Dla pilnych projektów oferujemy też przyspieszony termin realizacji – jest on wtedy ustalany indywidualnie.

Staramy się, aby jak najmniejsza część pracy leżała po stronie klienta. Jako Agencja Interaktywna mamy szeroki wachlarz usług, dzięki czemu robimy praktycznie wszystko we własnym zakresie. Przy tworzeniu projektu analizujemy branżę, segregujemy treści i tworzymy projekty graficzne, aby zobrazować Państwu wygląd strony. Z reguły potrzebujemy jedynie dwóch czynności:

  • wypełnienia ankiety, która pozwoli grafikowi poznać Państwa gust i oczekiwania
  • przygotowania tekstów o firmie oraz oferty (ponieważ kto zna firmę lepiej od Państwa?) W razie potrzeby można skorzystać z pomocy copywriterów, z którymi współpracujemy, którzy napiszą teksty.

Najważniejsze jest określenie celu, który ma spełniać strona internetowa. W zależności od branży może być on różny: poprawienie wizerunku firmy, pozyskanie nowych klientów, sprzedaż lub realizacja określonego procesu biznesowego. Na tej podstawie będziemy w stanie zaproponować Państwu najlepszy układ i budowę oraz zaproponujemy kanały promocji. Dodatkowo dobrze jest zastanowić się nad informacjami, które będziemy przekazywać użytkownikom oraz ich strukturze. Najlepiej jest przekazać nam materiały dotyczące przedsiębiorstwa. Dobrym przykładem jest sytuacja, gdzie newralgicznym punktem będzie przedstawienie rozbudowanej oferty. Najlepiej przesłać ją nam do zapoznania wraz ze zdjęciami, a my przestawimy ją w przystępny sposób.

Projekt tworzymy na podstawie ustaleń z Państwem oraz analizy branży. Jeśli jednak nie przypadnie do gustu, to w cenie zawarte jest stworzenie całkowicie nowego. W tym przypadku jeszcze raz dokładnie ustalamy kierunek, w jakim grafik ma stworzyć nowe wizualizacje. Pierwszy projekt przeważnie zawiera wiele naszej inwencji i pomysłów. Przy drugim projektowanie stron www przebiega według wspólnie ustalonych kryteriów z mniejszą ingerencją naszego grafika komputerowego.

Nasza oferta jest kompleksowa, w cenie zawieramy wszystkie potrzebne do uruchomienia strony www usługi. Dodatkowo udzielamy gwarancji na wykonane prace.

W przyszłości warto jednak pamiętać, że do funkcjonowania każda strona internetowa wymaga dwóch rzeczy:

  • domeny (jest to internetowy adres – na przykładzie firmy proformat to www.proformat.pl)
  • serwera (w dużym uproszczeniu jest to komputer, na którym strona fizycznie się znajduje)

W zależności od Państwa preferencji możemy użyć zasobów, które już Państwo posiadają lub zarejestrować na potrzeby projektu nowe.

Tak. Wszystkie strony internetowe, które projektujemy posiadają system CMS, który pozwala na łatwą edycję treści (podobnie jak w programie Word), dodawanie nowych zakładek, zdjęć, galerii itp. Można edytować praktycznie każdą część witryny internetowej.

Dodatkowo od z punktu widzenia technologicznego są one zbudowane modułowo, co w praktyce oznacza, że w przyszłości możliwa jest rozbudowa o nowe zaawansowane funkcje i elementy.

Przed rozpoczęciem współpracy przygotujemy dla Państwa umowę. Zadbaliśmy, aby były tam wszystkie niezbędne Państwu w przyszłości zapisy odnośnie gwarancji oraz praw autorskich.

Na wszystkie wykonane usługi wystawiamy fakturę VAT 23%.