Strona www dopasowana do urządzeń mobilnych

str_internetowe_3

Zapisz

Od kilku lat obserwujemy wzrost udziału urządzeń mobilnych, przy pomocy których użytkownicy przeglądają strony. Dlatego duży nacisk kładziemy na prawidłowe funkcjonowanie strony na mniejszych ekranach. Wszystkie tworzone przez nas projekty są responsywne, co oznacza, że dopasowują swój wygląd do każdego urządzenia.

Proces realizacji

Najważniejszym etapem całego procesu tworzenia strony internetowej jest analiza. Sprawdzamy jak działają najlepsi w branży, analizujemy jak osiągają sukces i na podstawie wyciągniętych wniosków dobieramy najlepsze rozwiązania. Z drugiej strony stoją możliwości Twojej firmy, konfrontujemy je z dostępnymi rozwiązaniami i tworzymy portal szyty na miarę. Czasami usprawnia on wewnętrzną pracę firmy i automatyzuje działania, innym razem zmienia wizerunek firmy w oczach klientów, jednak w każdym przypadku powinien spełniać główny cel przedsiębiorstwa.

Liczba jeden w niebieskim obrysie kółka

Konsultacja i określenie Twoich potrzeb

Liczba dwa w niebieskim obrysie kółka

Analiza branży

Liczba trzy w niebieskim obrysie kółka

Faza projektowa

Liczba cztery w niebieskim obrysie kółka

Prace programistyczne

Liczba pięć w niebieskim obrysie kółka

Testy wydajności i bezpieczeństwa

Liczba sześć w niebieskim obrysie kółka

Monitorowanie i analiza wyników

Dostępne pakiety

Strony wizytówki

Prosta strona dla rozpoczynających działalność
  • Mała objętość strony
  • Krótki czas realizacji
  • Standardowe możliwości i usługi
Zapytaj o wycenę

Strony firmowe

Profesjonalne witryny dla firm
  • Analiza marketingowa i indywidualne projekty
  • Nietypowe rozwiązania i moduły
  • Rozbudowany pakiet dodatkowych usług
Zapytaj o wycenę

Zaawansowane portale

Rozbudowane rozwiązania z automatyzacją procesów
  • Automatyzacja procesów w przedsiębiorstwie
  • Integracja z istniejącymi systemami
  • Aplikacje webowe i mobilne
Zapytaj o wycenę

Gwarancja i obsługa

Możesz spać spokojnie, ponieważ do każdej usługi zapewniamy gwarancję oraz pomoc indywidualnej osoby przydzielonej do Twojego projektu. Dodatkowo służymy pomocą w razie pytań związanych z obsługą strony i doradzamy w przypadku nowych rozwiązań.

Baza wiedzy

Proces zamówienia jest bardzo prosty. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub poprzez poniższy formularz. Doradzimy wtedy optymalne rozwiązania i odpowiemy na wszystkie pytania. Następnie na podstawie uzyskanych informacji stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tematy związane z informatyką i programowaniem są dla wielu osób zawiłe. Zawsze jednak staramy się w przystępny sposób wytłumaczyć dane zagadnienie. Początkowo najlepszym sposobem kontaktu jest rozmowa telefoniczna, można w ten sposób szybko uzyskać odpowiedzi na bieżące pytania. Rozwinięciem rozmowy może być indywidualne spotkanie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 71 307 06 09.

Współpraca rozpoczyna się od akceptacji oferty. Na jej podstawie tworzona jest umowa, która jest Twoim potwierdzeniem należytego wykonania wszystkich ustalonych funkcji strony www.

Następnymi etapami są już prace kreatywne i programistyczne. Po analizie Twoich wymagań graficzka sprawdza branżę i konkurencję, dobiera odpowiednie funkcje oraz na ich podstawie tworzy wizualizację. Następnie prezentujemy projekt, możesz wprowadzić wtedy serię poprawek lub poprosić o całkowicie nową koncepcję. Po uzyskaniu oczekiwanego wyglądu przechodzimy do prac programistycznych, następnie wprowadzamy treści. Ostatnim etapem jest instalacja serwisu na serwerze oraz testy optymalizujące.

Naszymi klientami są firmy z całego kraju, zagranicy oraz lokalne z miasta Wrocław. Większość stron internetowych jest projektowana na zasadzie współpracy zdalnej. Pozwala to na dużą szybkość działania oraz sprawne wprowadzanie zmian. Wykorzystujemy w tym celu sprawdzone narzędzia usprawniające komunikację.

Dla kogo jest tworzenie stron internetowych?

W obecnych czasach profesjonalnie wykonana strona internetowa to wizytówka każdej sprawnie działającej firmy, bez względu na to, czy jest to duża korporacja, niewielka firma rodzinna, czy jednoosobowa działalność gospodarcza. Każda z nich powinna mieć swoje „miejsce w sieci”. Dla Klientów strona www danej firmy to najszybszy sposób na kontakt z przedsiębiorcą, dla samej firmy – skuteczny sposób przedstawienia oferty i dotarcia z nią do zainteresowanego odbiorcy.

Jak długo trwa tworzenie stron www?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie – czas wykonania strony zależy od wielu czynników, przede wszystkim od stopnia złożoności i funkcjonalności strony. Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, ile czasu zajmie nam wykonanie strony zgodnej z wytycznymi i wymaganiami, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi specjaliści, po poznaniu Twoich oczekiwań odnośnie strony, udzielą konkretnej odpowiedzi.

Czy możliwe jest wykonanie przebudowy istniejących stron www?

Nasza firma oferuje zarówno projektowanie stron internetowych od podstaw, jak i przebudowę stron już istniejących. Nie zawsze jest to jednak możliwe, bowiem nie każdą witrynę można przebudować i nie zawsze takie rozwiązanie się opłaca. Zdarza się, że wykonanie nowej strony okaże się tańsze niż przebudowa obecnej. Jeśli interesuje Cię przebudowa strony, zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy ewentualne możliwości modyfikacji serwisu www oraz jej koszt.

Czy strony są zoptymalizowane pod SEO i wyszukiwarki?

Tak. Tworzymy strony internetowe zgodne z najbardziej aktualną wiedzą z zakresu SEO, dostosowane pod pozycjonowanie w wyszukiwarkach. Przeprowadzamy także profesjonalne audyty SEO oraz optymalizacje nowych oraz już istniejących stron www. Pozycjonowanie ma na celu uzyskanie wysokich pozycji domeny w wyszukiwarkach. Jest to proces długotrwały, ale nie jest możliwe dokładne określenie czasu, w którym widoczne będą konkretne wyniki.

Projektowanie stron www z uwzględnieniem UX – co to znaczy?

UX, czyli User experience to wrażenia, których doświadcza użytkownik podczas korzystania ze strony www. Wszystkie strony internetowe tworzymy z uwzględnieniem aktualnych zasad User experience oraz Web usability. Dzięki temu charakteryzują się one dużą funkcjonalnością i użytecznością, a poruszanie się po nich i korzystanie z nich jest przyjemne i proste, wręcz intuicyjne.

W jakich technologiach tworzone są strony internetowe?

Wszystkie nasze strony www tworzone są z wykorzystaniem najnowszych technologii i aktualnej wiedzy. Projektujemy strony w HTML5, CSS3 oraz PHP7.

Jeśli preferujesz spotkania osobiste, to zapraszamy do kontaktu, aby ustalić dogodny termin. W zależności od potrzeb możemy nawet zorganizować warsztaty pracy nad możliwościami i rozwiązaniami dla Twojej strony www. Nasze biuro znajduje się we Wrocławskim Parku Technologicznym we Wrocławiu. Na życzenie dysponujemy też dużą salą konferencyjną na terenie obiektu.

Czy możliwe jest rozbudowanie strony w przyszłości?

Tak. Dzięki modułowej budowie tworzonych przez nas stron internetowych, rozbudowanie www w przyszłości czy dodanie nowych podstron oraz treści jest szybkie i proste.

Czy mogę samodzielnie administrować stroną?

Projektowane przez nas strony internetowe wyposażone są w czytelny i intuicyjny w obsłudze panel CMS służący do administrowania stroną. Dzięki temu nasi Klienci mogą samodzielnie dodawać i modyfikować treści, zdjęcia, banery, a nawet dodawać nowe podstrony. Specjalizujemy się w stronach internetowych w systemie WordPress, ale stawiamy strony również na innym, autorskim systemie CMS.

Czy na strony internetowe jest udzielana gwarancja?

Tak, na wszystkie nasze strony, portale i sklepy internetowe udzielamy gwarancji.

Czy moja strona będzie dobrze wyglądała na smartfonie?

Tak, tworzymy strony responsywne, czyli dopasowujące się dynamicznie do ekranu urządzenia, na którym się wyświetlają. Dzięki temu strona jest czytelna i dobrze wygląda zarówno na monitorze komputera, jak i na smartfonie czy tablecie.

Jakie strony internetowe tworzycie?

Nasza oferta dopasowana jest do potrzeb i wymagań Klientów. Tworzymy strony zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji. Projektujemy m.in. strony biznesowe i korporacyjne, a także niewielkie strony-wizytówki.

Czy doradzacie w zakresie hostingu i domeny?

Oczywiście. Wiemy, że nasi Klienci nie muszą być obeznani w tematyce stron internetowych. Od tego są specjaliści, czyli my. Z chęcią służymy fachową poradą w zakresie wyboru domeny i hostingu strony.

ikona kalendarz
Umów się na spotkanie
ikona dymek
Zadaj nam pytanie
Mężczyzna z uśmiechem trzymający laptop