Strona WWW dopasowana do urządzeń mobilnych

str_internetowe_3

Zapisz

Od kilku lat obserwujemy wzrost udziału urządzeń mobilnych, przy pomocy których użytkownicy przeglądają strony. Dlatego duży nacisk kładziemy na prawidłowe funkcjonowanie strony na mniejszych ekranach. Wszystkie tworzone przez nas projekty są responsywne, co oznacza, że dopasowują swój wygląd do każdego urządzenia.

Proces realizacji strony WWW

Najważniejszym etapem całego procesu tworzenia strony internetowej jest analiza. Sprawdzamy jak działają najlepsi w branży, analizujemy jak osiągają sukces i na podstawie wyciągniętych wniosków dobieramy najlepsze rozwiązania. Z drugiej strony stoją możliwości Twojej firmy, konfrontujemy je z dostępnymi rozwiązaniami i tworzymy portal szyty na miarę. Czasami usprawnia on wewnętrzną pracę firmy i automatyzuje działania, innym razem zmienia wizerunek firmy w oczach klientów, jednak w każdym przypadku powinien spełniać główny cel przedsiębiorstwa.

Liczba jeden w niebieskim obrysie kółka

Konsultacja i określenie Twoich potrzeb

Liczba dwa w niebieskim obrysie kółka

Analiza branży

Liczba trzy w niebieskim obrysie kółka

Faza projektowa

Liczba cztery w niebieskim obrysie kółka

Prace programistyczne

Liczba pięć w niebieskim obrysie kółka

Testy wydajności i bezpieczeństwa strony

Liczba sześć w niebieskim obrysie kółka

Monitorowanie i analiza wyników

Dostępne pakiety stron WWW

Strony wizytówki

Prosta strona dla rozpoczynających działalność
  • Mała objętość strony
  • Krótki czas realizacji
  • Standardowe możliwości i usługi
Zapytaj o wycenę

Strony firmowe

Profesjonalne witryny dla firm
  • Analiza marketingowa i indywidualne projekty
  • Nietypowe rozwiązania i moduły
  • Rozbudowany pakiet dodatkowych usług
Zapytaj o wycenę

Zaawansowane portale

Rozbudowane rozwiązania z automatyzacją procesów
  • Automatyzacja procesów w przedsiębiorstwie
  • Integracja z istniejącymi systemami
  • Aplikacje webowe i mobilne
Zapytaj o wycenę

Gwarancja i profesjonalna obsługa

Możesz spać spokojnie, ponieważ do każdej usługi zapewniamy gwarancję oraz pomoc indywidualnej osoby przydzielonej do Twojego projektu. Dodatkowo służymy pomocą w razie pytań związanych z obsługą strony i doradzamy w przypadku nowych rozwiązań.

Baza wiedzy stron WWW

Proces zamówienia jest bardzo prosty. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub poprzez poniższy formularz. Doradzimy wtedy optymalne rozwiązania i odpowiemy na wszystkie pytania. Następnie na podstawie uzyskanych informacji stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tematy związane z informatyką i programowaniem są dla wielu osób zawiłe. Zawsze jednak staramy się w przystępny sposób wytłumaczyć dane zagadnienie. Początkowo najlepszym sposobem kontaktu jest rozmowa telefoniczna, można w ten sposób szybko uzyskać odpowiedzi na bieżące pytania. Rozwinięciem rozmowy może być indywidualne spotkanie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem: +48 71 307 06 09.

Współpraca rozpoczyna się od akceptacji oferty. Na jej podstawie tworzona jest umowa, która jest Twoim potwierdzeniem należytego wykonania wszystkich ustalonych funkcji strony www.

Następnymi etapami są już prace kreatywne i programistyczne. Po analizie Twoich wymagań graficzka sprawdza branżę i konkurencję, dobiera odpowiednie funkcje oraz na ich podstawie tworzy wizualizację. Następnie prezentujemy projekt, możesz wprowadzić wtedy serię poprawek lub poprosić o całkowicie nową koncepcję. Po uzyskaniu oczekiwanego wyglądu przechodzimy do prac programistycznych, następnie wprowadzamy treści. Ostatnim etapem jest instalacja serwisu na serwerze oraz testy optymalizujące.

Ikona kalendarz

Umów się na spotkanie

Ikona dymek

Zadaj nam pytanie

Mężczyzna z uśmiechem trzymający laptop