Niezawodna współpraca

W branży usług cyfrowych ważny jest kontakt i współpraca z klientem. Nasze biuro znajduje się we Wrocławskim Parku Technologicznym, lecz obsługujemy klientów z całej Polski. Dostosujemy formę współpracy do Twoich potrzeb, mogą być to osobiste spotkania lub kontakt elektroniczny.

Doświadczenie

Doświadczenie w projektowaniu stron internetowych zdobyliśmy podczas realizacji ponad 300 projektów. Często różniły się one zarówno branżą jak i charakterem firmy zamawiającego. Pozwoliło to na wdrożenie innowacyjnego rozwiązania do danej branży, które z sukcesem funkcjonowało w innej, całkowicie odmiennej. Co więcej, dzięki dokładnej optymalizacji strony pod wymogi Google udało nam się opracować pakiet dodatkowych funkcjonalności, które strony internetowe powinny posiadać.

Licznik
Zrealizowanych
projektów

Naszymi klientami są firmy takie jak:

Kruk S.A.

Biuro Informacji Gospodarczej ERIF S.A.

Rafin S.A.

Selena S.A.

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Mostostal Konin

Toyota Dobrygowski

Logic JNS

AD S.A.

Nordhus S.A.

Wrocławski Park Technologiczny S.A.

T.EL Poland

Krajowe Centrum Pacjenta

Melita Medical

DTA

Intelplast

Einhell Polska

Polska Federacja Taekwon-do

Referencje naszych klientów

Baza wiedzy Agencja Interaktywna

Proformat to agencja interaktywna obsługująca klientów z całej Polski oraz zagranicy. Dzięki szerokiemu zakresowi usług jesteśmy w stanie zapewnić Ci kompleksową obsługę działań, promocję w Internecie oraz stworzenie cyfrowych materiałów reklamowych. Jest to główna zaleta odróżniająca firmy wykonujące witryny internetowe od agencji interaktywnej. W miejsce standardowego projektu otrzymujesz przemyślaną i dobraną do rodzaju odbiorcy koncepcję graficzną, którą następnie przekształcimy w serwis www. Po zakończeniu prac możesz liczyć na wsparcie techniczne oraz prowadzenie marketingu w sieci.

Jakie usługi oferuje Agencja Interaktywna Proformat?

Jako Agencja interaktywna, oferujemy kompleksowy zakres usług. Tworzymy strony i sklepy internetowe, które jednocześnie są zaawansowane technologicznie i nowoczesne oraz dobrze wyglądają. Łączymy wiedzę, umiejętności i doświadczenie marketingowe, graficzne i technologiczne. Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron, kreacją graficzną i identyfikacją wizualną firmy (tworzymy logotypy, projekty wizytówek, ulotek, katalogów i papieru firmowego), jak również promocją marki w mediach społecznościowych. I we wszystkim jesteśmy świetni, czego dowodem są referencje i opinie naszych zadowolonych Klientów!

Agencja Proformat – gwarancja i wsparcie techniczne

Na wszystkie wykonywane przez nas strony i sklepy internetowe udzielamy gwarancji. Służymy również fachową poradą nie tylko w zakresie stron www i e-sklepów, ale również pozycjonowania w wyszukiwarkach i kreacji graficznych. Jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach. Nasze umiejętności i doświadczenie zdobyte przy setkach zrealizowanych zleceń pozwalają nam na fachowe wspieranie naszych Klientów poradą i wiedzą.

Agencja Interaktywna Proformat – co nas wyróżnia?

Jesteśmy fachowcami w swojej branży. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy już ponad 500 stron i sklepów internetowych. Stale powiększające się grono stałych Klientów i portfolio regularnie poszerzające się o nowe strony www stanowią najlepszą wizytówkę.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie, kompleksowość działań oraz profesjonalne podejście do Klienta są naszymi największymi atutami. Każdemu projektowi przydzielamy dedykowanego opiekuna, który służy radą i szeroką wiedzą na temat realizowanych działań. Indywidualne podejście pozwoli Ci być zawsze na bieżąco z pracami nad stroną.

Chętnie doradzimy optymalne rozwiązanie

Opowiedz nam o swojej firmie, a dobierzemy rozwiązania pasujące do jej potrzeb

Ikona kalendarz

Umów się na spotkanie

Ikona dymek

Zadaj nam pytanie

Mężczyzna z uśmiechem trzymający laptop